Baia Mare Beach Handball Challenge pentru amatori: Program 6-8 iulie

Dupa lungi asteptari a venit momentul mult asteptat: anuntarea echipelor care se vor “duela” pe nisip in perioada 6-8 iulie 2018, la prima competitie din cadrul celei de-a treia editii Baia Mare Beach Handball Challenge, si anume cea de beach handball dedicata amatorilor.

Ne asteapta 3 zile pline de beach handball, spectacol, piruete, aeriene, adrenalina si multa distractie. La competitia dedicata amatorilor s-au inscris 15 echipe, dintre care 11 echipe la categoria masculin si 4 echipe la categoria feminin.

La categoria masculin vom avea 3 grupe si anume:

·         Grupa A: Mec Team, Dulaii, Can-dela si Cloud 9.

·         Grupa B: HC Ilussion, Golden Boys, Suporter baimarean si Marvel.

·         Grupa C: Unfiltered handball team, TBA si Manowar.

La fete, cele 4 echipe inscrise sunt: Phoenix, Vipers, Tigroaicele si Pisicile salbatice.

In total, pe durata celor 3 zile se vor juca 37 de meciuri, dupa cum urmeaza:

VINERI, 6 iulie 2018

·         16:00 [M] Mec-Team vs Dulaii (teren 1) / HC Ilussion vs Golden Boys (teren 2)

·         16:45 [M] Unfiltered handball team vs TBA (teren 1) / Can-dela vs Cloud 9 (teren 2)

·         17:30 [F]Phoenix vs Tigroaicele (teren 1) / Pisicile salbatice vs Vipers (teren 2)

·         18:15 Moment artistic sustinut de gimnastele de la CSM

·         18:20 [M] Suporter baimarean vs Marvel (teren 1) / Manowar vs Unfiltered handball team (teren 2)

·         19:05 [M] Can-dela vs Mec-Team (teren 1) / HC Ilussion – Suporter baimarean (teren 2)

·         19:50 [F]Vipers vs Phoenix (teren 1) /  Pisicile salbatice vs Tigroaicele (teren 2)

·         20:30 [M] TBA vs Manowar (teren 1) / Cloud 9 vs Dulaii (teren 2)

·         21:20 [M] Marvel vs Golden Boys (teren 1)

SAMBATA, 7 iulie 2018

·         16:00 [M] Mec-Team vs Cloud 9 (teren 1) / HC Ilussion vs Marvel (teren 2)

·         16:45 [M] Can-dela vs Dulaii (teren 1) / Golden Boys vs Suporter baimarean (teren 2)

·         17:30 [F] Tigroaicele vs Vipers (teren 1) / Phoenix vs Pisicile salbatice (teren 2)

·         18:15 Moment artistic de taekwondo

·         18:20 [M] Loc IV gr.A vs Loc IV gr.B (teren 1) / Loc II gr.A vs Loc II gr.C (teren 2)

·         19:05 [M] Loc II gr.B vs Loc I gr.A (teren 1) / Loc III gr.A vs Loc III gr.C (teren 2)

·         19:50 [F] Phoenix vs Tigroaicele (teren 1) /  Pisicile salbatice vs Vipers (teren 2)

·         20:35 [M] Loc III gr. B vs Loc III gr. A (teren 1)

DUMINICA, 8 iulie 2018

·         16:00 [M] Loc II gr.C vs Loc II gr.B (teren 1) / Loc III gr.B vs Loc III gr.C (teren 2)

·         16:45 [F] Phoenix vs Vipers (teren 1) / Tigroaicele vs Pisicile salbatice (teren 2)

·         17:30 [M] Semifinala I – Loc I gr.A vs Loc I gr. C (teren 1)

·         18:15  [M] Semifinala II – Loc I gr.B vs Castigatoare turneu calificare (teren 1)

·         19:00 [F] Vipers vs Tigroaicele (teren 1) / Pisicile salbatice vs Phoenix (teren 2)

·         19:45 [M] Finala mica (teren 1)

·         20:30 [M] Finala mare (teren 1)

·         21:00 Festivitate premiere

bmbeachhandball.com/

Related posts

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *