Echipele de la CS Minaur debuteaza in noul sezon competitional pe teren propriu

Reclame home 2
Reclame home 2
Reclame home 2
Reclame home 2
Reclame home 2

Miercuri, 19 iunie, a avut loc tragerea la sorti a confruntarilor din noul sezon competitional al Ligii Nationale de handbal masculin si feminin. In urma extragerii, suporterii baimareni vor avea ocazia sa vada ambele echipe ale CS Minaur evoluand pe teren propriu in deschiderea noului sezon in Liga Florilor si Liga Zimbrilor. Echipa masculina va intalni AHC Dobrogea Sud Constanta joi, 29 august 2019, in timp ce echipa feminina va lupta impotriva formatiei CS Magura Cisnadie, sambata, 31 august 2019

PROGRAM COMPETITIONAL LIGA FLORILOR

Etapa 1:
Rapid Bucuresti v ASC Corona Brasov
Gloria Bistrita v SCM Craiova
HC Zalau v CSM Bucuresti
SCM Gloria Buzau v ”U” Cluj
CS Minaur Baia Mare v Magura Cisnadie
AHCM Unirea Slobozia v CSM Slatina
SCM Ramnicu Valcea v HC Dunarea Braila

Etapa 2:
ASC Corona Brasov v HC Dunarea Braila
CSM Slatina v SCM Ramnicu Valcea
Magura Cisnadie v AHCM Unirea Slobozia
”U” Cluj v CS Minaur Baia Mare
CSM Bucuresti v SCM Gloria Buzau
SCM Craiova v HC Zalau
Rapid Bucuresti v Gloria Bistrita

Etapa 3:
Gloria Bistrita v ASC Corona Brasov
HC Zalau v Rapid Bucuresti
SCM Gloria Buzau v SCM Craiova
CS Minaur Baia Mare v CSM Bucuresti
AHCM Unirea Slobozia v ”U” Cluj
SCM Ramnicu Valcea v Magura Cisnadie
HC Dunarea Braila v CSM Slatina

Etapa 4:
ASC Corona Brasov v CSM Slatina
Magura Cisnadie v HC Dunarea Braila
”U” Cluj v SCM Ramnicu Valcea
CSM Bucuresti v AHCM Unirea Slobozia
SCM Craiova v CS Minaur Baia Mare
Rapid Bucuresti v SCM Gloria Buzau
Gloria Bistrita v HC Zalau

Etapa 5:
HC Zalau v ASC Corona Brasov
SCM Gloria Buzau v Gloria Bistrita
CS Minaur Baia Mare v Rapid Bucuresti
AHCM Unirea Slobozia v SCM Craiova
SCM Ramnicu Valcea v CSM Bucuresti
HC Dunarea Braila v ”U” Cluj
CSM Slatina v Magura Cisnadie

Etapa 6:
ASC Corona Brasov v Magura Cisnadie
”U” Cluj v CSM Slatina
CSM Bucuresti v HC Dunarea Braila
SCM Craiova v SCM Ramnicu Valcea
Rapid Bucuresti v AHCM Unirea Slobozia
Gloria Bistrita v CS Minaur Baia Mare
HC Zalau v SCM Gloria Buzau

Etapa 7:
SCM Gloria Buzau v ASC Corona Brasov
CS Minaur Baia Mare v HC Zalau
AHCM Unirea Slobozia v Gloria Bistrita
SCM Ramnicu Valcea v Rapid Bucuresti
HC Dunarea Braila v SCM Craiova
CSM Slatina v CSM Bucuresti
Magura Cisnadie v ”U” Cluj

Etapa 8:
ASC Corona Brasov v ”U” Cluj
CSM Bucuresti v Magura Cisnadie
SCM Craiova v CSM Slatina
Rapid Bucuresti v HC Dunarea Braila
Gloria Bistrita v SCM Ramnicu Valcea
HC Zalau v AHCM Unirea Slobozia
SCM Gloria Buzau v CS Minaur Baia Mare

Etapa 9:
CS Minaur Baia Mare v ASC Corona Brasov
AHCM Unirea Slobozia v SCM Gloria Buzau
SCM Ramnicu Valcea v HC Zalau
HC Dunarea Braila v Gloria Bistrita
CSM Slatina v Rapid Bucuresti
Magura Cisnadie v SCM Craiova
”U” Cluj v CSM Bucuresti

Etapa 10:
ASC Corona Brasov v CSM Bucuresti
SCM Craiova v ”U” Cluj
Rapid Bucuresti v Magura Cisnadie
Gloria Bistrita v CSM Slatina
HC Zalau v HC Dunarea Braila
SCM Gloria Buzau v SCM Ramnicu Valcea
CS Minaur Baia Mare v AHCM Unirea Slobozia

Etapa 11:
AHCM Unirea Slobozia v ASC Corona Brasov
SCM Ramnicu Valcea v CS Minaur Baia Mare
HC Dunarea Braila v SCM Gloria Buzau
CSM Slatina v HC Zalau
Magura Cisnadie v Gloria Bistrita
”U” Cluj v Rapid Bucuresti
CSM Bucuresti v SCM Craiova

Etapa 12:
ASC Corona Brasov v SCM Craiova
Rapid Bucuresti v CSM Bucuresti
Gloria Bistrita v ”U” Cluj
HC Zalau v Magura Cisnadie
SCM Gloria Buzau v CSM Slatina
CS Minaur Baia Mare v HC Dunarea Braila
AHCM Unirea Slobozia v SCM Ramnicu Valcea

Etapa 13:
SCM Ramnicu Valcea v ASC Corona Brasov
HC Dunarea Braila v AHCM Unirea Slobozia
CSM Slatina v CS Minaur Baia Mare
Magura Cisnadie v SCM Gloria Buzau
”U” Cluj v HC Zalau
CSM Bucuresti v Gloria Bistrita
SCM Craiova v Rapid Bucuresti

Etapa 14:
ASC Corona Brasov v Rapid Bucuresti
SCM Craiova v Gloria Bistrita
CSM Bucuresti v HC Zalau
”U” Cluj v SCM Gloria Buzau
Magura Cisnadie v CS Minaur Baia Mare
CSM Slatina v AHCM Unirea Slobozia
HC Dunarea Braila v SCM Ramnicu Valcea

Etapa 15:
HC Dunarea Braila v ASC Corona Brasov
SCM Ramnicu Valcea v CSM Slatina
AHCM Unirea Slobozia v Magura Cisnadie
CS Minaur Baia Mare v ”U” Cluj
SCM Gloria Buzau v CSM Bucuresti
HC Zalau v SCM Craiova
Gloria Bistrita v Rapid Bucuresti

Etapa 16:
ASC Corona Brasov v Gloria Bistrita
Rapid Bucuresti v HC Zalau
SCM Craiova v SCM Gloria Buzau
CSM Bucuresti v CS Minaur Baia Mare
”U” Cluj v AHCM Unirea Slobozia
Magura Cisnadie v SCM Ramnicu Valcea
CSM Slatina v HC Dunarea Braila

Etapa 17:
CSM Slatina v ASC Corona Brasov
HC Dunarea Braila v Magura Cisnadie
SCM Ramnicu Valcea v ”U” Cluj
AHCM Unirea Slobozia v CSM Bucuresti
CS Minaur Baia Mare v SCM Craiova
SCM Gloria Buzau v Rapid Bucuresti
HC Zalau v Gloria Bistrita

Etapa 18:
ASC Corona Brasov v HC Zalau
Gloria Bistrita v SCM Gloria Buzau
Rapid Bucuresti v CS Minaur Baia Mare
SCM Craiova v AHCM Unirea Slobozia
CSM Bucuresti v SCM Ramnicu Valcea
”U” Cluj v HC Dunarea Braila
Magura Cisnadie v CSM Slatina

Etapa 19:
Magura Cisnadie v ASC Corona Brasov
CSM Slatina v ”U” Cluj
HC Dunarea Braila v CSM Bucuresti
SCM Ramnicu Valcea v SCM Craiova
AHCM Unirea Slobozia v Rapid Bucuresti
CS Minaur Baia Mare v Gloria Bistrita
SCM Gloria Buzau v HC Zalau

Etapa 20:
ASC Corona Brasov v SCM Gloria Buzau
HC Zalau v CS Minaur Baia Mare
Gloria Bistrita v AHCM Unirea Slobozia
Rapid Bucuresti v SCM Ramnicu Valcea
SCM Craiova v HC Dunarea Braila
CSM Bucuresti v CSM Slatina
”U” Cluj v Magura Cisnadie

Etapa 21:
”U” Cluj v ASC Corona Brasov
Magura Cisnadie v CSM Bucuresti
CSM Slatina v SCM Craiova
HC Dunarea Braila v Rapid Bucuresti
SCM Ramnicu Valcea v Gloria Bistrita
AHCM Unirea Slobozia v HC Zalau
CS Minaur Baia Mare v SCM Gloria Buzau

Etapa 22:
ASC Corona Brasov v CS Minaur Baia Mare
SCM Gloria Buzau v AHCM Unirea Slobozia
HC Zalau v SCM Ramnicu Valcea
Gloria Bistrita v HC Dunarea Braila
Rapid Bucuresti v CSM Slatina
SCM Craiova v Magura Cisnadie
CSM Bucuresti v ”U” Cluj

Etapa 23:
CSM Bucuresti v ASC Corona Brasov
”U” Cluj v SCM Craiova
Magura Cisnadie v Rapid Bucuresti
CSM Slatina v Gloria Bistrita
HC Dunarea Braila v HC Zalau
SCM Ramnicu Valcea v SCM Gloria Buzau
AHCM Unirea Slobozia v CS Minaur Baia Mare

Etapa 24:
ASC Corona Brasov v AHCM Unirea Slobozia
CS Minaur Baia Mare v SCM Ramnicu Valcea
SCM Gloria Buzau v HC Dunarea Braila
HC Zalau v CSM Slatina
Gloria Bistrita v Magura Cisnadie
Rapid Bucuresti v ”U” Cluj
SCM Craiova v CSM Bucuresti

Etapa 25:
SCM Craiova v ASC Corona Brasov
CSM Bucuresti v Rapid Bucuresti
”U” Cluj v Gloria Bistrita
Magura Cisnadie v HC Zalau
CSM Slatina v SCM Gloria Buzau
HC Dunarea Braila v CS Minaur Baia Mare
SCM Ramnicu Valcea v AHCM Unirea Slobozia

Etapa 26:
ASC Corona Brasov v SCM Ramnicu Valcea
AHCM Unirea Slobozia v HC Dunarea Braila
CS Minaur Baia Mare v CSM Slatina
SCM Gloria Buzau v Magura Cisnadie
HC Zalau v ”U” Cluj
Gloria Bistrita v CSM Bucuresti
Rapid Bucuresti v SCM Craiova

PROGRAM COMPETITIONAL LIGA ZIMBRILOR

Etapa 1:
CSM Scolar Resita v HC Buzau
CSM Bacau v AHC Dunarea Calarasi
CSA Steaua Bucuresti v SCM Politehnica Timisoara
CS Minaur Baia Mare v AHC Dobrogea Sud Constanta
AHC Potaissa Turda v CSM Bucuresti
Dinamo Bucuresti v CSM Vaslui
CSM Fagaras v CSM Focsani

Etapa 2:
HC Buzau v CSM Focsani
CSM Vaslui v CSM Fagaras
CSM Bucuresti v Dinamo Bucuresti
AHC Dobrogea Sud Constanta v AHC Potaissa Turda
SCM Politehnica Timisoara v CS Minaur Baia Mare
AHC Dunarea Calarasi v CSA Steaua Bucuresti
CSM Scolar Resita v CSM Bacau

Etapa 3:
CSM Bacau v HC Buzau
CSA Steaua Bucuresti v CSM Scolar Resita
CS Minaur Baia Mare v AHC Dunarea Calarasi
AHC Potaissa Turda v SCM Politehnica Timisoara
Dinamo Bucuresti v AHC Dobrogea Sud Constanta
CSM Fagaras v CSM Bucuresti
CSM Focsani v CSM Vaslui

Etapa 4:
HC Buzau v CSM Vaslui
CSM Bucuresti v CSM Focsani
AHC Dobrogea Sud Constanta v CSM Fagaras
SCM Politehnica Timisoara v Dinamo Bucuresti
AHC Dunarea Calarasi v AHC Potaissa Turda
CSM Scolar Resita v CS Minaur Baia Mare
CSM Bacau v CSA Steaua Bucuresti

Etapa 5:
CSA Steaua Bucuresti v HC Buzau
CS Minaur Baia Mare v CSM Bacau
AHC Potaissa Turda v CSM Scolar Resita
Dinamo Bucuresti v AHC Dunarea Calarasi
CSM Fagaras v SCM Politehnica Timisoara
CSM Focsani v AHC Dobrogea Sud Constanta
CSM Vaslui v CSM Bucuresti

Etapa 6:
HC Buzau v CSM Bucuresti
AHC Dobrogea Sud Constanta v CSM Vaslui
SCM Politehnica Timisoara v CSM Focsani
AHC Dunarea Calarasi v CSM Fagaras
CSM Scolar Resita v Dinamo Bucuresti
CSM Bacau v AHC Potaissa Turda
CSA Steaua Bucuresti v CS Minaur Baia Mare

Etapa 7:
CS Minaur Baia Mare v HC Buzau
AHC Potaissa Turda v CSA Steaua Bucuresti
Dinamo Bucuresti v CSM Bacau
CSM Fagaras v CSM Scolar Resita
CSM Focsani v AHC Dunarea Calarasi
CSM Vaslui v SCM Politehnica Timisoara
CSM Bucuresti v AHC Dobrogea Sud Constanta

Etapa 8:
HC Buzau v AHC Dobrogea Sud Constanta
SCM Politehnica Timisoara v CSM Bucuresti
AHC Dunarea Calarasi v CSM Vaslui
CSM Scolar Resita v CSM Focsani
CSM Bacau v CSM Fagaras
CSA Steaua Bucuresti v Dinamo Bucuresti
CS Minaur Baia Mare v AHC Potaissa Turda

Etapa 9:
AHC Potaissa Turda v HC Buzau
Dinamo Bucuresti v CS Minaur Baia Mare
CSM Fagaras v CSA Steaua Bucuresti
CSM Focsani v CSM Bacau
CSM Vaslui v CSM Scolar Resita
CSM Bucuresti v AHC Dunarea Calarasi
AHC Dobrogea Sud Constanta v SCM Politehnica Timisoara

Etapa 10:
HC Buzau v SCM Politehnica Timisoara
AHC Dunarea Calarasi v AHC Dobrogea Sud Constanta
CSM Scolar Resita v CSM Bucuresti
CSM Bacau v CSM Vaslui
CSA Steaua Bucuresti v CSM Focsani
CS Minaur Baia Mare v CSM Fagaras
AHC Potaissa Turda v Dinamo Bucuresti

Etapa 11:
Dinamo Bucuresti v HC Buzau
CSM Fagaras v AHC Potaissa Turda
CSM Focsani v CS Minaur Baia Mare
CSM Vaslui v CSA Steaua Bucuresti
CSM Bucuresti v CSM Bacau
AHC Dobrogea Sud Constanta v CSM Scolar Resita
SCM Politehnica Timisoara v AHC Dunarea Calarasi

Etapa 12:
HC Buzau v AHC Dunarea Calarasi
CSM Scolar Resita v SCM Politehnica Timisoara
CSM Bacau v AHC Dobrogea Sud Constanta
CSA Steaua Bucuresti v CSM Bucuresti
CS Minaur Baia Mare v CSM Vaslui
AHC Potaissa Turda v CSM Focsani
Dinamo Bucuresti v CSM Fagaras

Etapa 13:
CSM Fagaras v HC Buzau
CSM Focsani v Dinamo Bucuresti
CSM Vaslui v AHC Potaissa Turda
CSM Bucuresti v CS Minaur Baia Mare
AHC Dobrogea Sud Constanta v CSA Steaua Bucuresti
SCM Politehnica Timisoara v CSM Bacau
AHC Dunarea Calarasi v CSM Scolar Resita

Etapa 14:
HC Buzau v CSM Scolar Resita
AHC Dunarea Calarasi v CSM Bacau
SCM Politehnica Timisoara v CSA Steaua Bucuresti
AHC Dobrogea Sud Constanta v CS Minaur Baia Mare
CSM Bucuresti v AHC Potaissa Turda
CSM Vaslui v Dinamo Bucuresti
CSM Focsani v CSM Fagaras

Etapa 15:
CSM Focsani v HC Buzau
CSM Fagaras v CSM Vaslui
Dinamo Bucuresti v CSM Bucuresti
AHC Potaissa Turda v AHC Dobrogea Sud Constanta
CS Minaur Baia Mare v SCM Politehnica Timisoara
CSA Steaua Bucuresti v AHC Dunarea Calarasi
CSM Bacau v CSM Scolar Resita

Etapa 16:
HC Buzau v CSM Bacau
CSM Scolar Resita v CSA Steaua Bucuresti
AHC Dunarea Calarasi v CS Minaur Baia Mare
SCM Politehnica Timisoara v AHC Potaissa Turda
AHC Dobrogea Sud Constanta v Dinamo Bucuresti
CSM Bucuresti v CSM Fagaras
CSM Vaslui v CSM Focsani

Etapa 17:
CSM Vaslui v HC Buzau
CSM Focsani v CSM Bucuresti
CSM Fagaras v AHC Dobrogea Sud Constanta
Dinamo Bucuresti v SCM Politehnica Timisoara
AHC Potaissa Turda v AHC Dunarea Calarasi
CS Minaur Baia Mare v CSM Scolar Resita
CSA Steaua Bucuresti v CSM Bacau

Etapa 18:
HC Buzau v CSA Steaua Bucuresti
CSM Bacau v CS Minaur Baia Mare
CSM Scolar Resita v AHC Potaissa Turda
AHC Dunarea Calarasi v Dinamo Bucuresti
SCM Politehnica Timisoara v CSM Fagaras
AHC Dobrogea Sud Constanta v CSM Focsani
CSM Bucuresti v CSM Vaslui

Etapa 19:
CSM Bucuresti v HC Buzau
CSM Vaslui v AHC Dobrogea Sud Constanta
CSM Focsani v SCM Politehnica Timisoara
CSM Fagaras v AHC Dunarea Calarasi
Dinamo Bucuresti v CSM Scolar Resita
AHC Potaissa Turda v CSM Bacau
CS Minaur Baia Mare v CSA Steaua Bucuresti

Etapa 20:
HC Buzau v CS Minaur Baia Mare
CSA Steaua Bucuresti v AHC Potaissa Turda
CSM Bacau v Dinamo Bucuresti
CSM Scolar Resita v CSM Fagaras
AHC Dunarea Calarasi v CSM Focsani
SCM Politehnica Timisoara v CSM Vaslui
AHC Dobrogea Sud Constanta v CSM Bucuresti

Etapa 21:
AHC Dobrogea Sud Constanta v HC Buzau
CSM Bucuresti v SCM Politehnica Timisoara
CSM Vaslui v AHC Dunarea Calarasi
CSM Focsani v CSM Scolar Resita
CSM Fagaras v CSM Bacau
Dinamo Bucuresti v CSA Steaua Bucuresti
AHC Potaissa Turda v CS Minaur Baia Mare

Etapa 22:
HC Buzau v AHC Potaissa Turda
CS Minaur Baia Mare v Dinamo Bucuresti
CSA Steaua Bucuresti v CSM Fagaras
CSM Bacau v CSM Focsani
CSM Scolar Resita v CSM Vaslui
AHC Dunarea Calarasi v CSM Bucuresti
SCM Politehnica Timisoara v AHC Dobrogea Sud Constanta

Etapa 23:
SCM Politehnica Timisoara v HC Buzau
AHC Dobrogea Sud Constanta v AHC Dunarea Calarasi
CSM Bucuresti v CSM Scolar Resita
CSM Vaslui v CSM Bacau
CSM Focsani v CSA Steaua Bucuresti
CSM Fagaras v CS Minaur Baia Mare
Dinamo Bucuresti v AHC Potaissa Turda

Etapa 24:
HC Buzau v Dinamo Bucuresti
AHC Potaissa Turda v CSM Fagaras
CS Minaur Baia Mare v CSM Focsani
CSA Steaua Bucuresti v CSM Vaslui
CSM Bacau v CSM Bucuresti
CSM Scolar Resita v AHC Dobrogea Sud Constanta
AHC Dunarea Calarasi v SCM Politehnica Timisoara

Etapa 25:
AHC Dunarea Calarasi v HC Buzau
SCM Politehnica Timisoara v CSM Scolar Resita
AHC Dobrogea Sud Constanta v CSM Bacau
CSM Bucuresti v CSA Steaua Bucuresti
CSM Vaslui v CS Minaur Baia Mare
CSM Focsani v AHC Potaissa Turda
CSM Fagaras v Dinamo Bucuresti

Etapa 26:
HC Buzau v CSM Fagaras
Dinamo Bucuresti v CSM Focsani
AHC Potaissa Turda v CSM Vaslui
CS Minaur Baia Mare v CSM Bucuresti
CSA Steaua Bucuresti v AHC Dobrogea Sud Constanta
CSM Bacau v SCM Politehnica Timisoara
CSM Scolar Resita v AHC Dunarea Calarasi

minaur.ro

Reclame home 1
Data curenta: ’21/07/2019’

Related posts

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *