Haos la PRO TV. Aproape 100 de persoane, date afara

Reclame home 1
Reclame home 1

Vineri a fost scandal la PRO Tv. Angajații concediați au chemat Poliția dupa ce au fost dati afara cu forta din cladire. Situatia este mult mai dramatica decat pare. Aproape 100 de persoane au fost date afara si este doar inceputul. 

In prima de zi restructurate la Pro Tv, nu au fost atinse doar departamentele de PR, promo si Povestiri de la Acasa, ci si palierele tehnice.

Paginademedia.ro scrie ca 20 de operatori din 50 au fost anunțați ca sunt restructurați. Pe langa ei, au mai fost dați afata și ingineri de sunet, directori de imagine, regizori de emisie, regizori tehnici, asistenti de platou, masinisti si grafica. In zona tehnica au fost restructurați 30 de oameni.

Lor li se adauga cei 10 oameni de la PR, 20 de la departamentul Promo și 30 de la Acasa TV. Și acesta a fost doar inceputul. in total, 90 de persoane au fost date afara doar vineri. Restructurarile continua saptamana viitoare.

Print Friendly, PDF & Email
Reordonat – Reclame home 2

Related posts

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Reclame sfarsit articole
Reclame sfarsit articole
Reclame sfarsit articole
Reclame sfarsit articole
Reclame sfarsit articole