Lista directorilor pentru noul an școlar, în Maramureș

Reclame home 1
Reclame home 1

Inspectoratul Școlar Județean Maramureș a publicat la data de 16 august lista cu directorii/directorii adjuncți din unităţile de învăţământ preuniversitar de stat, pentru noul an școlar.

Conform celor de la ISJ, documentul este în actualizare, așa că până la începerea școlii ar mai putea exista modificări/completări.

Vezi lista mai jos. (Descarcă documentul)

Vlad HERMAN

An scolar: 2022-2023Data: 16.08.2022
Nr.UPJFunctiaDirector/ Director AdjunctTipDe cand
1Gradinita cu Program Prelungit „Ion Creanga” Baia MaredirectorComan FloareaConc. sep-dec 202117.01.2022
2Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Baia MaredirectorDutca AnamariaDIII01.09.2022
3Gradinita cu Program Prelungit „Step By Step” Baia MaredirectorSas-Vascan Oana-RalucaDIII01.09.2022
4Gradinita cu Program Prelungit Nr. 8 Baia MaredirectorPop Irina-DianaConc. sep-dec 202117.01.2022
5Gradinita cu Program Prelungit Nr. 9 Baia MaredirectorTuturuga Ioana-MariaDIII01.09.2022
6Gradinita cu Program Prelungit Nr. 10 Baia MaredirectorMahalean Ioana-MariaDIII01.09.2022
7Gradinita cu Program Prelungit Nr. 25 Baia MaredirectorSandor Cristina-RodicaConc. sep-dec 202117.01.2022
8Gradinita cu Program Prelungit Nr. 27 Baia MaredirectorBrindusan Alina-AdrianaDIII01.09.2022
9Gradinita cu Program Prelungit Nr. 28 Baia MaredirectorMorari MariscaConc. ian-apr 202218.04.2022
10Gradinita cu Program Prelungit „Micul Print” Baia MaredirectorBalas Valeria-CosminaConc. sep-dec 202117.01.2022
11Gradinita cu Program Prelungit Nr. 30 Baia MaredirectorRoatis Mihaela-IoanaConc. ian-apr 202218.04.2022
12Gradinita cu Program Prelungit „Floare de Colt” Baia MaredirectorGoga Anca-IoanaConc. sep-dec 202117.01.2022
13Gradinita cu Program Prelungit „Otilia Cazimir” Baia MaredirectorTrif Georgeta-IrinaConc. sep-dec 202117.01.2022
14Scoala Gimnaziala „Petre Dulfu” Baia MaredirectorBuia MirceaConc. sep-dec 202117.01.2022
15Scoala Gimnaziala „Octavian Goga” Baia MaredirectorBoje Lidia-MonicaConc. ian-apr 202218.04.2022
16Scoala Gimnaziala „Dimitrie Cantemir” Baia MaredirectorBaias ManditaConc. sep-dec 202117.01.2022
17Scoala Gimnaziala „Dimitrie Cantemir” Baia Maredirector adjunctSimon Robert-ClaudiuDIII01.09.2022
18Scoala Gimnaziala „Avram Iancu” Baia MaredirectorPop Ioan-MarianConc. sep-dec 202117.01.2022
19Scoala Gimnaziala „Avram Iancu” Baia Maredirector adjunctIuga DanutConc. ian-apr 202218.04.2022
20Scoala Gimnaziala „Vasile Alecsandri” Baia MaredirectorCosma Adina-IulianaConc. sep-dec 202117.01.2022
21Scoala Gimnaziala „Vasile Alecsandri” Baia Maredirector adjunctCont LauraConc. ian-apr 202218.04.2022
22Scoala Gimnaziala „Nichita Stanescu” Baia MaredirectorSoponar Dora-AndreeaConc. sep-dec 202117.01.2022
23Scoala Gimnaziala „Nichita Stanescu” Baia Maredirector adjunctZete Maria-AureliaConc. sep-dec 202117.01.2022
24Scoala Gimnaziala „Lucian Blaga” Baia MaredirectorGherhes Mihaela-CristinaConc. sep-dec 202117.01.2022
25Scoala Gimnaziala „Lucian Blaga” Baia Maredirector adjunctChira MariaConc. sep-dec 202117.01.2022
26Scoala Gimnaziala „Mihail Sadoveanu” Baia MaredirectorvacantDIII01.09.2022
27Scoala Gimnaziala „Nicolae Iorga” Baia MaredirectorCozma CodrutaConc. sep-dec 202117.01.2022
28Scoala Gimnaziala „Nicolae Iorga” Baia Maredirector adjunctBalint BeataConc. sep-dec 202117.01.2022
29Scoala Gimnaziala „Dr. Victor Babes” Baia MaredirectorMarcu Simona-IoanaConc. sep-dec 202117.01.2022
30Scoala Gimnaziala „Dr. Victor Babes” Baia Maredirector adjunctMuresan Ramona-AndreeaConc. sep-dec 202117.01.2022
31Scoala Gimnaziala „George Cosbuc” Baia MaredirectorTodorut GeluConc. ian-apr 202218.04.2022
32Scoala Gimnaziala „George Cosbuc” Baia Maredirector adjunctChende Paula-ValericaDIII01.09.2022
33Scoala Gimnaziala „Ion Luca Caragiale” Baia MaredirectorBodea Veronica-FeliciaConc. sep-dec 202117.01.2022
34Scoala Gimnaziala „Nicolae Balcescu” Baia MaredirectorPop Silvia-FlorinaConc. sep-dec 202117.01.2022
35Scoala Gimnaziala „Alexandru Ioan Cuza” Baia MaredirectorCaltea Amalia-MarianaConc. sep-dec 202117.01.2022
36Scoala Gimnaziala Nr. 18 Baia MaredirectorCosma Cornelia-SimonaConc. sep-dec 202117.01.2022
37Scoala Gimnaziala „Alexandru Ivasiuc” Baia MaredirectorVele FirutaDIII01.09.2022
38Scoala Gimnaziala „Alexandru Ivasiuc” Baia Maredirector adjunctPuscas Teodora-CeciliaConc. sep-dec 202117.01.2022
39Scoala Gimnaziala Speciala Baia MaredirectorJulestean-Hossu Tincuta-AnaConc. sep-dec 202117.01.2022
40Centrul Scolar de Educatie Incluziva Baia MaredirectorCovaci Nicoleta-ElenaConc. sep-dec 202117.01.2022
41Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Baia MaredirectorTrifoi Alina-MihaelaConc. ian-apr 202218.04.2022
42Palatul Copiilor Baia MaredirectorIuga IonConc. ian-apr 202218.04.2022
43Liceul Tehnologic „Transilvania” Baia MaredirectorTodorut VictorConc. sep-dec 202117.01.2022
44Colegiul Tehnic „Aurel Vlaicu” Baia MaredirectorMarian Gina-FlorentinaConc. sep-dec 202117.01.2022
45Colegiul Tehnic „CD Nenitescu” Baia MaredirectorDipse Andrei-ClaudiuConc. sep-dec 202117.01.2022
46Colegiul Tehnic „George Baritiu” Baia MaredirectorPopescu Simona-ValeriaConc. sep-dec 202117.01.2022
47Colegiul Tehnic „George Baritiu” Baia Maredirector adjunctSalagean Gabriela-LauraConc. sep-dec 202117.01.2022
48Colegiul Tehnic „Anghel Saligny” Baia MaredirectorTamaian Tudor-AndreiConc. sep-dec 202117.01.2022
49Colegiul Tehnic „Anghel Saligny” Baia Maredirector adjunctDeceanu Maria-DanielaConc. sep-dec 202117.01.2022
50Colegiul National „Vasile Lucaciu” Baia MaredirectorSalajan Simona-AncaConc. sep-dec 202117.01.2022
51Colegiul National „Vasile Lucaciu” Baia Maredirector adjunctApostol AncaConc. sep-dec 202117.01.2022
52Colegiul National „Mihai Eminescu” Baia MaredirectorCraciun Marius-VasileConc. sep-dec 202117.01.2022
53Colegiul National „Mihai Eminescu” Baia Maredirector adjunctBledea AdrianConc. sep-dec 202117.01.2022
54Liceul cu Program Sportiv Baia MaredirectorStoian LuciaConc. sep-dec 202117.01.2022
55Liceul cu Program Sportiv Baia Maredirector adjunctPetky IuliuConc. ian-apr 202218.04.2022
56Colegiul National „Gheorghe Sincai” Baia MaredirectorMardar Leonard-SorinConc. sep-dec 202117.01.2022
57Colegiul National „Gheorghe Sincai” Baia Maredirector adjunctCucuiat Marius-Ciprian-VasileConc. ian-apr 202218.04.2022
58Liceul Teoretic „Emil Racovita” Baia MaredirectorMic Valeria-AlexandrinaConc. sep-dec 202117.01.2022
59Liceul Teoretic „Emil Racovita” Baia Maredirector adjunctGiurgiulescu RalucaConc. sep-dec 202117.01.2022
60Liceul Teoretic „Nemeth Laszlo” Baia MaredirectorMastan Eliza-PiroskaConc. sep-dec 202117.01.2022
61Colegiul Economic „Nicolae Titulescu” Baia MaredirectorBuda Crina-GeorgetaConc. sep-dec 202117.01.2022
62Colegiul Economic „Nicolae Titulescu” Baia Maredirector adjunctHan Nicoleta-MariaConc. ian-apr 202218.04.2022
63Seminarul Teologic Liceal „Sf. Iosif Marturisitorul” Baia MaredirectorNechita MariusDIII01.09.2022
64Seminarul Teologic Liceal „Sf. Iosif Marturisitorul” Baia Maredirector adjunctBreban Ioana-DaianaConc. sep-dec 202117.01.2022
65Liceul Teologic Penticostal Baia MaredirectorSpan Adela-GabrielaConc. ian-apr 202218.04.2022
66Colegiul de Arte Baia MaredirectorSabo Ancuta-RamonaConc. ian-apr 202218.04.2022
67Colegiul de Arte Baia Maredirector adjunctChereji Dorin-FlorianConc. sep-dec 202117.01.2022
68Gradinita cu Program Prelungit Nr. 7 Sighetu MarmatieidirectorRisco Paula-ElisabetaConc. sep-dec 202117.01.2022
69Gradinita cu Program Prelungit Nr. 8 Sighetu MarmatieidirectorSimion Persida-MartaConc. sep-dec 202117.01.2022
70Gradinita cu Program Prelungit Nr. 9 Sighetu MarmatieidirectorTaro Ileana-IoanaConc. sep-dec 202117.01.2022
71Gradinita cu Program Prelungit Nr. 12 Sighetu MarmatieidirectorCodrea Adela-OctaviaConc. sep-dec 202117.01.2022
72Scoala Gimnaziala Nr. 2 Sighetu MarmatieidirectorOprisanu Lidizia-CarmenConc. sep-dec 202117.01.2022
73Scoala Gimnaziala Nr. 2 Sighetu Marmatieidirector adjunctOrza Florentina-GeorgianaConc. ian-apr 202218.04.2022
74Scoala Gimnaziala „Dr. Ioan Mihalyi de Apsa” Sighetu MarmatieidirectorRadu Mirela-RodicaConc. sep-dec 202117.01.2022
75Scoala Gimnaziala „Dr. Ioan Mihalyi de Apsa” Sighetu Marmatieidirector adjunctIlies George-CalinConc. ian-apr 202218.04.2022
76Scoala Gimnaziala „George Cosbuc” Sighetu MarmatieidirectorTompos Claudia-OanaConc. sep-dec 202117.01.2022
77Scoala Gimnaziala „George Cosbuc” Sighetu Marmatieidirector adjunctCobel Gabriela-MarusiaConc. ian-apr 202218.04.2022
78Scoala Gimnaziala Nr. 10 Sighetu MarmatieidirectorMarginean EleonoraConc. sep-dec 202117.01.2022
79Scoala Gimnaziala Nr. 10 Sighetu Marmatieidirector adjunctTisalita Cristian-RaduConc. ian-apr 202218.04.2022
80Scoala Gimnaziala de Muzica si Arte Plastice Sighetu MarmatieidirectorMandra MarianaDIII01.09.2022
81Centrul Scolar de Educatie Incluziva Sighetu MarmatieidirectorVirsta Liliana-MariaConc. ian-apr 202218.04.2022
82Clubul Sportiv Scolar Sighetu MarmatieidirectorKosztelnik Emil-LucianConc. sep-dec 202117.01.2022
83Clubul Copiilor Sighetu MarmatieidirectorIusco VasileDIII01.09.2022
84Liceul Tehnologic Forestier Sighetu MarmatieidirectorRoman MariaConc. sep-dec 202117.01.2022
85Liceul Tehnologic Forestier Sighetu Marmatieidirector adjunctNemes Maria-LoredanaConc. ian-apr 202218.04.2022
86Liceul Tehnologic „Marmatia” Sighetu MarmatieidirectorVescan Adriana-IoanaConc. sep-dec 202117.01.2022
87Liceul Tehnologic „Marmatia” Sighetu Marmatieidirector adjunctRaileanu Mariana-IleanaConc. sep-dec 202117.01.2022
88Colegiul National „Dragos Voda” Sighetu MarmatieidirectorVoinaghi Crina-MarilenaConc. sep-dec 202117.01.2022
89Colegiul National „Dragos Voda” Sighetu Marmatieidirector adjunctIlies Gabriela-SimonaConc. sep-dec 202117.01.2022
90Liceul Pedagogic „Taras Sevcenko” Sighetu MarmatieidirectorCureleac VasileDIII01.09.2022
91Liceul Pedagogic „Regele Ferdinand” Sighetu MarmatieidirectorSechel OvidiuConc. sep-dec 202117.01.2022
92Liceul Pedagogic „Regele Ferdinand” Sighetu Marmatieidirector adjunctGrigor DorinaConc. sep-dec 202117.01.2022
93Liceul Teoretic „Leowey Klara” Sighetu MarmatieidirectorPesek Szilard-ZoltanConc. sep-dec 202117.01.2022
94Gradinita cu Program Prelungit Nr. 2 Baia SpriedirectorOprea Alexandra-CristinaConc. ian-apr 202218.04.2022
95Scoala Gimnaziala Baia SpriedirectorPetric Emil-IoanConc. sep-dec 202117.01.2022
96Scoala Gimnaziala Baia Spriedirector adjunctCatana MihaelaConc. ian-apr 202218.04.2022
97Clubul Sportiv Scolar Baia SpriedirectorToma Andreea-CarlettaConc. sep-dec 202117.01.2022
98Liceul Tehnologic de Transporturi Auto Baia SpriedirectorHitter AnnamariaConc. sep-dec 202117.01.2022
99Liceul Tehnologic de Transporturi Auto Baia Spriedirector adjunctSchlesinger Flavia-DianaConc. sep-dec 202117.01.2022
100Scoala Gimnaziala Nr. 4 BorsadirectorTimis ClaritaConc. ian-apr 202218.04.2022
101Scoala Gimnaziala Nr. 7 BorsadirectorBorlea Emilia-GabrielaDIII01.09.2022
102Scoala Gimnaziala Nr. 8 BorsadirectorIvasko Cristina-MonicaConc. sep-dec 202117.01.2022
103Scoala Gimnaziala Nr. 9 BorsadirectorDinga Victor-MariusConc. sep-dec 202117.01.2022
104Scoala Gimnaziala Nr. 9 Borsadirector adjunctvacantDIII01.09.2022
105Liceul BorsadirectorHojda Elena-ClaudiaDIII01.09.2022
106Liceul Borsadirector adjunctCiocanea Diana-LioaraConc. sep-dec 202117.01.2022
107Colegiul Economic „Pintea Viteazul” CavnicdirectorBorcut MarinConc. sep-dec 202117.01.2022
108Colegiul Economic „Pintea Viteazul” Cavnicdirector adjunctStoica Remus-BogdanConc. sep-dec 202117.01.2022
109Scoala Gimnaziala „Liviu Rebreanu” DragomirestidirectorOfrim Maria-FloareConc. ian-apr 202218.04.2022
110Scoala Gimnaziala „Mihai Eminescu” Salistea de SusdirectorChis Maria-MarioaraConc. sep-dec 202117.01.2022
111Liceul Tehnologic Agricol „Alexiu Berinde” SeinidirectorPop Mihai-CosminConc. sep-dec 202117.01.2022
112Liceul Tehnologic Agricol „Alexiu Berinde” Seinidirector adjunctArdelean Delia-MonicaConc. sep-dec 202117.01.2022
113Liceul Tehnologic Agricol „Alexiu Berinde” Seinidirector adjunctTepfenhardt AgotaConc. ian-apr 202218.04.2022
114Liceul Teoretic „Ioan Buteanu” Somcuta MaredirectorTalpos Alina-AngelaConc. sep-dec 202117.01.2022
115Liceul Teoretic „Ioan Buteanu” Somcuta Maredirector adjunctGrama Terezia-IldikoConc. sep-dec 202117.01.2022
116Liceul Teoretic „Ioan Buteanu” Somcuta Maredirector adjunctMiclaus Cristina-DianaDIII01.09.2022
117Gradinita cu Program Prelungit Targu LapusdirectorBabosan Ioana-LaviniaConc. sep-dec 202117.01.2022
118Centrul Scolar de Educatie Incluziva Targu LapusdirectorVatavului SorinConc. sep-dec 202117.01.2022
119Liceul Tehnologic „Grigore C Moisil” Targu LapusdirectorBurzo Mihai-MirceaConc. sep-dec 202117.01.2022
120Liceul Tehnologic „Grigore C Moisil” Targu Lapusdirector adjunctVaida Dorin-LucianConc. sep-dec 202117.01.2022
121Scoala Gimnaziala „Benko Ferenc” DamacusenidirectorKupas Kinga-NoraDIII01.09.2022
122Scoala Gimnaziala „Nicolae Steinhardt” RohiadirectorCraciun Dorin-NicuConc. sep-dec 202117.01.2022
123Scoala Gimnaziala „Nicolae Steinhardt” Rohiadirector adjunctCupsa Mariana-DianaConc. ian-apr 202218.04.2022
124Liceul Teoretic „Petru Rares” Targu LapusdirectorPop Mariana-MelaniaConc. sep-dec 202117.01.2022
125Liceul Teoretic „Petru Rares” Targu Lapusdirector adjunctNedea Claudiu-DanConc. sep-dec 202117.01.2022
126Liceul Tehnologic „Traian Vuia” Tautii-MagherausdirectorOfrim Loredana-CorneliaConc. sep-dec 202117.01.2022
127Liceul Tehnologic „Traian Vuia” Tautii-Magherausdirector adjunctCirt Adriana-RodicaConc. sep-dec 202117.01.2022
128Scoala Gimnaziala „Kos Karoly” ArduzeldirectorNagy TimeeaDIII01.09.2022
129Scoala Gimnaziala ChelintadirectorMoldovan Carmen-CameliaConc. sep-dec 202117.01.2022
130Liceul Tehnologic „Dr. Florian Ulmeanu” UlmenidirectorRus Anca-CrinaConc. sep-dec 202117.01.2022
131Liceul Tehnologic „Dr. Florian Ulmeanu” Ulmenidirector adjunctChina MariaConc. sep-dec 202117.01.2022
132Gradinita cu Program Prelungit Nr. 1 Viseu de SusdirectorPascu VioletaConc. sep-dec 202117.01.2022
133Scoala Gimnaziala Nr. 7 Viseu de SusdirectorAndreica Gavril-CristianConc. sep-dec 202117.01.2022
134Scoala Gimnaziala Nr. 7 Viseu de Susdirector adjunctMestic Oana-AncaConc. ian-apr 202218.04.2022
135Centrul Scolar de Educatie Incluziva Viseu de SusdirectorPap-Hapca Maria-MihaelaConc. sep-dec 202117.01.2022
136Scoala Profesionala Nr. 1 Viseu de SusdirectorCiolpan Gabriela-LetitiaConc. sep-dec 202117.01.2022
137Scoala Profesionala Nr. 1 Viseu de Susdirector adjunctZavaczki OtiliaConc. sep-dec 202117.01.2022
138Scoala Profesionala Nr. 4 Viseu de SusdirectorKilicsuk Viorica-LiviaDIII01.09.2022
139Liceul Teoretic „Bogdan Voda” Viseu de SusdirectorHojda VioricaConc. sep-dec 202117.01.2022
140Liceul Teoretic „Bogdan Voda” Viseu de Susdirector adjunctSipos Floare-SimonaConc. sep-dec 202117.01.2022
141Scoala Gimnaziala ArdusatdirectorBoitor Mariana-MonicaDIII01.09.2022
142Scoala Gimnaziala „Mihai Olos” ArinisdirectorResmerita ClaudiaDIII01.09.2022
143Scoala Gimnaziala Asuaju de SusdirectorDulf MonicaConc. ian-apr 202218.04.2022
144Scoala Gimnaziala Baita de sub CodrudirectorvacantDIII01.09.2022
145Scoala Gimnaziala „Regina Elisabeta” BaiutdirectorPetruska Ana-MariaConc. sep-dec 202117.01.2022
146Scoala Gimnaziala „Mircea Vulcanescu” BarsanadirectorBernicki MariaConc. sep-dec 202117.01.2022
147Scoala Gimnaziala „Mircea Vulcanescu” Barsanadirector adjunctPetrovai MariaConc. sep-dec 202117.01.2022
148Scoala Gimnaziala BasestidirectorBlidar Crina-RozaliaConc. sep-dec 202117.01.2022
149Scoala Gimnaziala BicazdirectorNistor Adrian-VasileConc. sep-dec 202117.01.2022
150Scoala Gimnaziala Valea ViseuluidirectorPapariga MariaConc. sep-dec 202117.01.2022
151Scoala Gimnaziala Crasna ViseuluidirectorPetrovai VioricaDIII01.09.2022
152Scoala Gimnaziala CraciunestidirectorMarusciac-Dan Sinziana-NicoletaDIII01.09.2022
153Scoala Gimnaziala Bogdan VodadirectorMaris MariaConc. sep-dec 202117.01.2022
154Scoala Gimnaziala „Dr. Teodor Mihali” Boiu MaredirectorBarle Andreia-SimonaDIII01.09.2022
155Scoala Gimnaziala BotizadirectorSidau MariaDIII01.09.2022
156Scoala Gimnaziala BudestidirectorToporan Adrian-IoanConc. sep-dec 202117.01.2022
157Scoala Gimnaziala „Vasile Berci” CalinestidirectorvacantDIII01.09.2022
158Scoala Gimnaziala Campulung la TisadirectorDeac MariaConc. sep-dec 202117.01.2022
159Scoala Gimnaziala CernestidirectorBoga Anca-StefaniaConc. ian-apr 202218.04.2022
160Scoala Gimnaziala Cernestidirector adjunctPop Veronica-ReghinaDIII01.09.2022
161Scoala Gimnaziala CicarlaudirectorRablau Marcela-SandaConc. sep-dec 202117.01.2022
162Scoala Gimnaziala Cicarlaudirector adjunctCiolpan DanielaConc. sep-dec 202117.01.2022
163Scoala Gimnaziala „Ion Popescu de Coas” CoasdirectorOpris Maria-ElenaConc. sep-dec 202117.01.2022
164Scoala Gimnaziala „Petofi Sandor” ColtaudirectorMezei Zoltan-RobertConc. ian-apr 202218.04.2022
165Scoala Gimnaziala „Petofi Sandor” Coltaudirector adjunctPetrus Crina-AugustaDIII01.09.2022
166Scoala Gimnaziala „Augustin Buzura” Copalnic-ManasturdirectorPop IoanConc. sep-dec 202117.01.2022
167Scoala Gimnaziala „Augustin Buzura” Copalnic-Manasturdirector adjunctCotofan Olivia-AngelicaConc. sep-dec 202117.01.2022
168Scoala Gimnaziala CoroienidirectorLazar LianaConc. sep-dec 202117.01.2022
169Scoala Gimnaziala CupsenidirectorBabut NechitaConc. sep-dec 202117.01.2022
170Scoala Gimnaziala DesestidirectorTiplea Maria-AnisoaraDIII01.09.2022
171Scoala Profesionala DumbravitadirectorTomsa MagdalenaConc. sep-dec 202117.01.2022
172Scoala Profesionala Dumbravitadirector adjunctvacantDIII01.09.2022
173Scoala Gimnaziala „Lucian Blaga” FarcasadirectorVele Viorelia-MariaConc. ian-apr 202218.04.2022
174Scoala Gimnaziala „Lucian Blaga” Farcasadirector adjunctBartha Iuliana-EcaterinaDIII01.09.2022
175Scoala Gimnaziala GardanidirectorTinc Loredana-MariaDIII01.09.2022
176Scoala Gimnaziala „Dr. Ilie Lazar” GiulestidirectorRednic GheorgheConc. sep-dec 202117.01.2022
177Scoala Gimnaziala „Gheorghe Lupan” GrosidirectorBunu Liliana-SmarandaConc. sep-dec 202117.01.2022
178Scoala Gimnaziala „Ben Corlaciu” Grosii TiblesuluidirectorPop Dorin-NicuConc. sep-dec 202117.01.2022
179Scoala Gimnaziala IeuddirectorFlorea Elena-LiviaConc. ian-apr 202218.04.2022
180Scoala Gimnaziala Ieuddirector adjunctChindris VasileConc. ian-apr 202218.04.2022
181Scoala Gimnaziala LapusdirectorBrisc Gianina-AncaConc. sep-dec 202117.01.2022
182Scoala Gimnaziala Nr. 1 LeordinadirectorDrutu Ilarion-SorinelConc. sep-dec 202117.01.2022
183Scoala Gimnaziala Miresu MaredirectorMerciu DorelConc. sep-dec 202117.01.2022
184Scoala Gimnaziala Miresu Maredirector adjunctvacantDIII01.09.2022
185Scoala Gimnaziala Nr. 1 MoiseidirectorHojda VasileConc. sep-dec 202117.01.2022
186Scoala Gimnaziala „Dragos Voda” MoiseidirectorComan IoanaConc. sep-dec 202117.01.2022
187Scoala Gimnaziala Oarta de SusdirectorGherman IulianaConc. ian-apr 202218.04.2022
188Liceul Tehnologic Ocna SugatagdirectorAndreica GherogheConc. ian-apr 202218.04.2022
189Liceul Tehnologic Ocna Sugatagdirector adjunctCozuplean LucicaDIII01.09.2022
190Scoala Gimnaziala OncestidirectorBirtoc IleanaDIII01.09.2022
191Liceul Tehnologic „Alexandru Filipascu” PetrovadirectorNistor VioricaConc. sep-dec 202117.01.2022
192Liceul Tehnologic „Alexandru Filipascu” Petrovadirector adjunctPopan-Mihalca VioricaConc. sep-dec 202117.01.2022
193Scoala Gimnaziala Poienile IzeidirectorvacantDIII01.09.2022
194Scoala Profesionala Poienile de sub MuntedirectorSemeniuc LucretiaConc. sep-dec 202117.01.2022
195Scoala Profesionala Poienile de sub Muntedirector adjunctIavorosvschi Alina-DianaConc. ian-apr 202218.04.2022
196Scoala Gimnaziala Nr. 4 Poienile de sub MuntedirectorChifa StefanConc. ian-apr 202218.04.2022
197Scoala Gimnaziala Nr. 4 Poienile de sub Muntedirector adjunctBilici MarianaConc. ian-apr 202218.04.2022
198Scoala Gimnaziala ReceadirectorOnet Veronica-CorneliaConc. sep-dec 202117.01.2022
199Scoala Gimnaziala Receadirector adjunctCrisan MihaelaConc. sep-dec 202117.01.2022
200Scoala Gimnaziala Remetea ChioaruluidirectorMoje Calin-MirceaDIII01.09.2022
201Scoala Gimnaziala RemetidirectorStefan MariaConc. sep-dec 202117.01.2022
202Scoala Profesionala RepedeadirectorKucsicsa PersidaConc. sep-dec 202117.01.2022
203Scoala Profesionala Repedeadirector adjunctTudic MihaiConc. ian-apr 202218.04.2022
204Scoala Gimnaziala „Laurentiu Ulici” Rona de JosdirectorScarlat IleanaConc. sep-dec 202117.01.2022
205Scoala Gimnaziala Rona de SusdirectorLuscan Loredana-MihaelaConc. sep-dec 202117.01.2022
206Scoala Gimnaziala Rona de Susdirector adjunctGrijac Alexandra-DanielaDIII01.09.2022
207Liceul Tehnologic „Octavian Goga” RozavleadirectorCozma Mariana-IoanaConc. sep-dec 202117.01.2022
208Scoala Profesionala RuscovadirectorOstas NastacaConc. sep-dec 202117.01.2022
209Scoala Profesionala Ruscovadirector adjunctBodnar IoanConc. sep-dec 202117.01.2022
210Scoala Gimnaziala SarasaudirectorLazar Daniela-ElenaConc. sep-dec 202117.01.2022
211Scoala Gimnaziala SatulungdirectorChioran ClaudiaConc. sep-dec 202117.01.2022
212Scoala Gimnaziala Satulungdirector adjunctHomorodan Maria-GabrielaConc. sep-dec 202117.01.2022
213Scoala Gimnaziala Finteusu MicdirectorGrumaz Gabriela-MirelaConc. sep-dec 202117.01.2022
214Scoala Gimnaziala SacalasenidirectorMoje Veronica-MirelaDIII01.09.2022
215Scoala Gimnaziala SaceldirectorLutai MariaConc. ian-apr 202218.04.2022
216Scoala Gimnaziala SalsigdirectorvacantDIII01.09.2022
217Scoala Gimnaziala „Dr. Gheorghe Tite” SapantadirectorStetca Ileana-CristinaConc. sep-dec 202117.01.2022
218Scoala Gimnaziala SieudirectorNan Ana-MariaConc. ian-apr 202218.04.2022
219Scoala Gimnaziala „Vasile Lucaciu” SisestidirectorBoiciuc MihaelaDIII01.09.2022
220Scoala Gimnaziala „Vasile Lucaciu” Sisestidirector adjunctIndre AlexandraDIII01.09.2022
221Scoala Gimnaziala Nr. 1 StramturadirectorGodja Nicoleta-MarianaDIII01.09.2022
222Scoala Gimnaziala „Florea Muresanu” Suciu de SusdirectorTura MarianaConc. sep-dec 202117.01.2022
223Scoala Gimnaziala Vadu IzeidirectorVraja IoanConc. sep-dec 202117.01.2022
224Scoala Gimnaziala „Mihai Viteazu” Valea ChioaruluidirectorMarton MinetaDIII01.09.2022
225Scoala Gimnaziala Vima MicadirectorRoman MarianaConc. sep-dec 202117.01.2022
226Scoala Gimnaziala Viseu de JosdirectorMilutin VioricaConc. sep-dec 202117.01.2022
227Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala MaramuresdirectorBud Cristina-ElenaDIII01.09.2022
228Centrul Judetean de Excelenta MaramuresdirectorAndrasciuc GheorgheConc. ian-apr 202218.04.2022
229Gradinta „Genesis” Sasardirectornecomunicat de unitatenumire01.09.2022
230Gradinita „Gabi” Baia Maredirectornecomunicat de unitatenumire01.09.2022
231Gradinita cu Program Prelungit „Maya” Baia Maredirectornecomunicat de unitatenumire01.09.2022
232Gradinita cu Program Normal si Program Prelungit „Bentipami” Baia MaredirectorMuresan MarilenaDIII01.09.2022
233Gradinita „Madre Colomba” Sighetu Marmatieidirectornecomunicat de unitatenumire01.09.2022
234Gradinita cu Program Normal „Tudor” Sighetu Marmatieidirectornecomunicat de unitatenumire01.09.2022
235Gradinita „David” Moiseidirectornecomunicat de unitateDIII01.09.2022
236Gradinita „Ana” Sapantadirectornecomunicat de unitate01.09.2022
237Liceul „George Pop de Basesti” UlmenidirectorPuscas Auricanumire01.09.2022
238Liceul „George Pop de Basesti” Ulmenidirector adjunctDumitras Valer-Florinnumire01.09.2022
239Liceul „George Pop de Basesti” Viseu de SusdirectorAndreica Ananumire01.09.2022
240Liceul „George Pop de Basesti” Sighetu MarmatieidirectorCodrea Ioan-Florinnumire01.09.2022
241Liceul „George Pop de Basesti” Baia MaredirectorCovaci Diana-AuroraDIII01.09.2022
242Liceul UCECOM „Spiru Haret” Baia Maredirectornecomunicat de unitatenumire01.09.2022
243Liceul Particular „Henri Coanda” Baia Maredirectornecomunicat de unitatenumire01.09.2022
244Scoala Postliceala „Henri Coanda” Baia Maredirectornecomunicat de unitatenumire01.09.2022
245Scoala Postliceala Sanitara „Carol Davila” Baia Maredirectornecomunicat de unitatenumire01.09.2022
246Scoala Postliceala Sanitara „Hipocrates” Sighetu Marmatieidirectornecomunicat de unitateDIII01.09.2022
247Scoala Gimnaziala Internationala Baia MaredirectorRoatis Alina-CameliaDIII01.09.2022
248Scoala Gimnaziala „Ep. Dr. Alexandru Rusu” Baia Maredirectornecomunicat de unitateDIII01.09.2022
249Liceul Teoretic „George Pop de Basesti” Targu LapusdirectorZima Mihaiela-Magdalenanumire01.09.2022
Print Friendly, PDF & Email
Reclame home 3
Reclame home 3

Related posts

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Reclame home 2
Reclame home 2
Reclame home 2
Reclame home 2