Program 9-10 iulie 2018 – Baia Mare Beach Volley

home camp2
home camp2
home camp2

Dupa succesul avut in 2017, beach volley-ul revine in forta pe plaja de la munte pentru al doilea an consecutiv. 27 de echipe  se vor intrece pe parcursul a doua zile pentru titlul de campioni a celei de-a doua editii Baia Mare Beach Volley Challenge.

In cadrul turneului vor avea loc atat competitii la categoria masculin (15 echipe) cat si la categoria feminin (12 echipe).

Turneul feminin va avea 4 grupe dupa cum urmeaza:

  • Grupa I: Pintea&Rednic, Not fast but furious si Dabo 5
  • Grupa II: Mini Max, Dabo 4 si Sighet 1.
  • Grupa III: Extrem, CSM si Sighet 2.
  • Grupa IV: Joanele, Dabo 3 si All for one.

Turneul masculin se va desfasura in sistem tablou si vom avea ocazia sa vedem in teren urmatoarele echipe: CRS Oradea, Dreamteam, Nisip-Soare, Jupanii, Absolut, Dabo1, Dabo2, BxB, Braconierii, Marian Feru, Lucky7, Vulturii, Fara Zahar, Mintonete si Serus.

Luni, 10 iulie 2018

  • 13:00 [M1] CRS Oradea vs Dreamteam
  • 13:30 [M2] Nisip-Soare vs Jupanii
  • 14:00 [M3] Absolut vs Dabo 1
  • 14:30 [F1] Pintea – Rednic vs Not Fast But Furious
  • 15:00 [F2] Minimax vs Dabo4
  • 15:30 [F3] Extrem vs CSM
  • 16: 00 [M4] BxB vs Braconierii
  • 16:30 [M5] Marian Feru –Dabo 2
  • 17:00 [M6] Rusu4Life – Vulturii
  • 17:30 [F4] Joanele vs Dabo 3
  • 18:00 [F5] Pintea&Rednic vs Dabo 5
  • 18:30 [F6] MiniMax vs Sighet 1
  • 19:00 [M7] Fara Zahar vs Mintonete
  • 19:30 [M8] Castigator M1 vs Castigator M2
  • 20:00 [M9] Pierzator M1 vs Pierzator M2
  • 20:30 [F7] Extrem vs Sighet 2
  • 21:00 [F8] Joanele vs All for one
  • 21:30 [F9] Not fast but Furious vs Dabo 5
  • 22:00 [M10] Castigator M3 vs Castigator M4
  • 22:30 [M11] Pierzator M3 vs Pierzator M4

Marti, 11 iulie 2018

  • 12:00 [F10] Dabo 4 vs Sighet 1
  • 12:30 [F11] CSM vs Sighet 2
  • 13:00 [M12] Castigator M5 vs Castigator M6
  • 13:30 [M13] Pierzator M5 vs Pierzator M6
  • 14:00 [M14] Castigator M7 vs Serus
  • 14:30 [F12] Dabo 3 vs All for one
  • 15:00 [F13] Semifinala 1: Castigatoare grupa A vs Castigatoare grupa B
  • 15:30 [F14] Semifinala 2: Castigatoare grupa C vs Castigatoare grupa D
  • 16: 00 [M15] Castigator M8 vs Castigator M10
  • 16:30 [M16] Castigator M9 vs Castigator M11
  • 17:00 [M17] Castigator 12 vs Castigator M14
  • 17:30 [M18] Castigator M13 vs Pierzator M7
  • 18:00 [M19] Castigator M16 vs Castigator M18
  • 18:30 [M20] Finala mica: Pierzator M15 vs Pierzator M17
  • 19:00 [F15] Finala mica
  • 19:30 [F16] Finala mare
  • 20:00 [M21] Finala mare: Castigator M15 vs Castigator M17
  • 20:30 Festivitatea de premiere
  • 21:00 Meciuri demonstrative

bmbeachhandball.com

Print Friendly, PDF & Email
home camp 1
home camp 1
home camp 1

Related posts

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *