S.C. CLEMON S.R.L. angajează Expert fonduri europene

S.C. CLEMON S.R.L. angajează Expert fonduri europene – full-time care să se alăture echipei noastre

Candidatul Ideal:
• Capacitate de organizare a timpului și a sarcinilor;
• Capacitate de a respecta termene limită;
• Abilitate de a învăța lucruri noi;
• Motivație, entuziasm, implicare;
• Aptitudini de lucru în echipă și comunicare;
• Limba Engleză – mediu / avansat;
• Capacitate de analiza și sinteză;
• Atenție la detalii, bun organizator, proactivitate;
• Absolvirea unor cursuri precum: Expert accesare fonduri nerambursabile, constituie un avantaj;
• Scrisori de recomandare de la angajatori – constituie un avantaj;
• Foarte bune cunoștințe de operare PC, în special: Excel, Word și PowerPoint;
• Experiență anterioară în raportarea către finanțatori externi – constituie avantaj;
• Experiență anterioară în management sau coordonare de proiect – constituie un avantaj.

Atribuții:
• Întocmește, sistematizează și centralizează documentele tehnice ale proiectului, întocmește raportul tehnic și anexele la acesta;
• Întocmește documentația aferentă notificărilor, actelor adiționale și Anexei 21;
• Comunică cu grupul țintă în vederea participării acestuia la activități și transmiterea documentelor necesare;
• Verifică datele și conformitatea documentelor aferente grupului țintă și înregistrează grupul țintă în proiect, întocmește registrul GT;
• Organizează întâlnirile de lucru în cadrul proiectelor;
• Elaborează proceduri / metodologii / documente de derulare a activităților;
• Urmărește derularea activităților și îndeplinirea indicatorilor conform graficului de activități;
• Efectuează deplasări în vederea derulării activităților din cadrul proiectului;
• Comunică cu Managerul de proiect și experții din cadrul proiectului pentru prezentarea progresului și planificarea activităților. Asistă Managerul de proiect în activitatea de coordonare și de management al proiectelor.

De ce la noi?
• Avem experiență vastă, încă din 2008, în scrierea și implementarea a numeroase proiecte din fonduri nerambursabile în diferite domenii, precum: dezvoltare economică și antreprenorială, formare profesională, educație, dezvoltare socială și comunitară, etc;
• Oferim un loc de muncă prietenos angajaților, salariu motivant;
• Punem accent pe rezultatele și performanțele angajaților;
• Oferim angajaților posibilitatea de avansare în funcție de rezultate.

CV-urile se depun la sediul societății noastre (str. Progresului, nr. 35A, Mun. Baia-Mare, jud. Maramureș) de luni până vineri în intervalul orar 08:30-17:30 sau la adresa de e-mail [email protected].

Pentru mai multe informații, vă stăm la dispoziție la numerele de telefon: 0262.225.381, 0744.424.297.

Distribuie articolul
Adaugă un comentariu