Taekwon-Do ITF: Martial Arts Dojo, la Cupa Romaniei 2016. Afla rezultatele

home camp2
home camp2
home camp2

martial-arts-dojoIn perioada 18-20 noiembrie, a avut loc Cupa Romaniei la Taekwon-Do ITF, in Sibiu. Clubul Martial Arts Dojo a participat cu o delegatie de 36 de persoane, din care 26 de sportivi.

In conditiile in care acesta a fost al doilea concurs pentru o mare parte dintre copii, suntem foarte multumiti cu locul 3 in clasamentul general la juniori III, Martial Arts Dojo fiind in acest moment cel mai valoros club din Maramures la aceasta grupa de varsta.

Rezultatele au fost urmatoarele:

1.      Stetco Rares Locul I – Tehnici Speciale Individual Juniori III 10-12 ani M

Locul III – Lupta Individual Juniori III 10-12 ani -45 M

2.      Geiger Norbert Matyas Locul I – Lupta Individual uniori III 10 – 12 ani -35 Kg M

Locul III – Tull Echipe Juniori III + Juniori II  M

3.      Ganea Alexandru Locul III – Lupta Individual Junori II 12-14 ani -50 Kg M
4.      Rakos Iana Locul I – Lupta Individual Juniori III 10 – 12 ani -45 Kg F

Locul III – Tul Echipe Juniori III + Juniori II  F

5.      Bilasco Mara Locul II – Lupta Individual Juniori III 10-12 ani -45 Kg F

Locul III – Tul Echipe Juniori III + Juniori II  F

6.      Vintila Diana Locul III – Tul Echipe Juniori III + Juniori II  F
7.      Maries Roxana Locul III – Tul Echipe Juniori III + Juniori II  F
8.      Lopata Denisa Locul III – Tul Echipe Juniori III + Juniori II  F
9.      Marian Maia Locul III – Tul Echipe Juniori III + Juniori II  F

Locul III – Lupta Individual Juniori III 10 – 12 ani -45 Kg F

10.  Andreicut Alex Locul III – Lupta Individual Juniori III 6 – 8 ani M
11.  Andreicut Bogdan Locul III – Tull Echipe Juniori III + Juniori II  M
12.  Pasca Rares Locul III – Tull Echipe Juniori III + Juniori II  M
13.  Daubner Norbert Locul III – Lupta Individual Juniori III 10-12 ani +55 Kg M

Locul III – Tull Echipe Juniori III + Juniori II  M

14.  Pop Tudor Locul III – Tull Echipe Juniori III + Juniori II  M
15.  Vasiliu Alexandru Locul III – Locul III – Tull Echipe Juniori III + Juniori II  M
16.  Mic Eduard Locul III – Tull Echipe Juniori III + Juniori II M
17.  Tunyogi Kevin Locul II – Tull Individual Juniori II Centuri Colorate M

Locul III –  Lupta Individual Juniori II 12-14 ani +58 Kg

18.  Domocos Robert Locul III – Lupta individual Old Boys -75 Kg M
19.  Rugasan Liviu Locul III – Tull Individual Seniori Centuri Colorate 2 Dan M
20.  Ratiu Andrei Locul II – Lupta Individual Seniori -63 Kg M
21.  Achim Ionut Locul II – Lupta Individual Seniori +85 Kg M
22.  Vintila Calin Locul II – Lupta Individual Old Boys +75 Kg M

 

23.  CS MARTIAL ARTS DOJO Locul III – Clasamentul General Copii

ZiarMM

Foto: Martial Arts Dojo (Facebook)

Print Friendly, PDF & Email
home camp 1
home camp 1
home camp 1

Related posts

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *