Taekwon-Do ITF: Martial Arts Dojo, la Cupa Romaniei 2016. Afla rezultatele

PNL

martial-arts-dojoIn perioada 18-20 noiembrie, a avut loc Cupa Romaniei la Taekwon-Do ITF, in Sibiu. Clubul Martial Arts Dojo a participat cu o delegatie de 36 de persoane, din care 26 de sportivi.

In conditiile in care acesta a fost al doilea concurs pentru o mare parte dintre copii, suntem foarte multumiti cu locul 3 in clasamentul general la juniori III, Martial Arts Dojo fiind in acest moment cel mai valoros club din Maramures la aceasta grupa de varsta.

Rezultatele au fost urmatoarele:

1.      Stetco RaresLocul I – Tehnici Speciale Individual Juniori III 10-12 ani M

Locul III – Lupta Individual Juniori III 10-12 ani -45 M

2.      Geiger Norbert MatyasLocul I – Lupta Individual uniori III 10 – 12 ani -35 Kg M

Locul III – Tull Echipe Juniori III + Juniori II  M

3.      Ganea AlexandruLocul III – Lupta Individual Junori II 12-14 ani -50 Kg M
4.      Rakos IanaLocul I – Lupta Individual Juniori III 10 – 12 ani -45 Kg F

Locul III – Tul Echipe Juniori III + Juniori II  F

5.      Bilasco MaraLocul II – Lupta Individual Juniori III 10-12 ani -45 Kg F

Locul III – Tul Echipe Juniori III + Juniori II  F

6.      Vintila DianaLocul III – Tul Echipe Juniori III + Juniori II  F
7.      Maries RoxanaLocul III – Tul Echipe Juniori III + Juniori II  F
8.      Lopata DenisaLocul III – Tul Echipe Juniori III + Juniori II  F
9.      Marian MaiaLocul III – Tul Echipe Juniori III + Juniori II  F

Locul III – Lupta Individual Juniori III 10 – 12 ani -45 Kg F

10.  Andreicut AlexLocul III – Lupta Individual Juniori III 6 – 8 ani M
11.  Andreicut BogdanLocul III – Tull Echipe Juniori III + Juniori II  M
12.  Pasca RaresLocul III – Tull Echipe Juniori III + Juniori II  M
13.  Daubner NorbertLocul III – Lupta Individual Juniori III 10-12 ani +55 Kg M

Locul III – Tull Echipe Juniori III + Juniori II  M

14.  Pop TudorLocul III – Tull Echipe Juniori III + Juniori II  M
15.  Vasiliu AlexandruLocul III – Locul III – Tull Echipe Juniori III + Juniori II  M
16.  Mic EduardLocul III – Tull Echipe Juniori III + Juniori II M
17.  Tunyogi KevinLocul II – Tull Individual Juniori II Centuri Colorate M

Locul III –  Lupta Individual Juniori II 12-14 ani +58 Kg

18.  Domocos RobertLocul III – Lupta individual Old Boys -75 Kg M
19.  Rugasan LiviuLocul III – Tull Individual Seniori Centuri Colorate 2 Dan M
20.  Ratiu AndreiLocul II – Lupta Individual Seniori -63 Kg M
21.  Achim IonutLocul II – Lupta Individual Seniori +85 Kg M
22.  Vintila CalinLocul II – Lupta Individual Old Boys +75 Kg M

 

23.  CS MARTIAL ARTS DOJOLocul III – Clasamentul General Copii

ZiarMM

Foto: Martial Arts Dojo (Facebook)

Print Friendly, PDF & Email
Reclame home 2
Reclame home 2
Reclame home 2

Related posts

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Reclame home 1